Úvod » Malý badatel » MEGA Forest Ant LED Antquarium


        

MEGA Forest Ant LED Antquarium

 

Dostupnost: připravujeme
Číslo produktu: 0264
EAN kód: 4260347581044
naše cena:
1 442 Kč (59,12 EUR) ( Nejsme plátci DPH )

MEGA Forest Ant LED Antquarium je největším modelem z řady technologických vychytávek firmy T.A.O.S.®. Gelové terárium je určeno pro sledování a studium života mravenců a rostlin přímo na vašem stole. Za pomocí speciálně vyvinutého průhledného gelu, který je umělou náhradou půdy, můžete sledovat život mravenčí kolonie, tvorbu tunelů, tajných komor a zásobáren. Uvidíte interakci mezi jednotlivými mravenci a jejich pracovní systém. Navíc je MEGA Forest Ant unikátním skleníkem, kde kromě života mravenců můžete pěstovat rostlinky a sledovat jejich nadzemní i podzemní část zároveň.

MEGA = terárium je super velké, největší z řady Forest Ant.

LED = osvětlení je specialitou toho terária. Pomocí 4 RGB LED diod v základně se gel zbarvuje střídavě do červena, modra a zelena. LED světlo promění terárium v úžasnou podívanou i večer a za tmy.

Sada obsahuje speciální postup a ingredience na výrobu gelu! Postup výroby je jednoduchý a potřebujete pouze trochu vody a mikrovlnnou troubu. 

Sada je vhodná pro všechny nadšence a vědátory, pro školní a studijní účely, dále jako unikátní dekorace pracovního stolu. Vzhledem k originalitě tohoto produktu se jistě najdou i další možnosti využití.

Zajímavostí je, že stejný gel jako v MEGA Forest Ant byl přítomný na palubě kosmické lodi S.T.S. 107 při vzletu v květnu roku 2000. Průhledný gel umožnil sledovat a zkoumat mravence během vesmírného letu.

Sada obsahuje:
- průhledné MEGA terárium s víkem (rozměry včetně LED podstavce š26 x v22 x h6cm)
- vícebarevné LED osvětlení (4x RGB LED) zabudované v podstavci, napájení přes USB nebo baterie 3x LR44 (kabel USB ani baterie nejsou součástí)
- ingredience pro výrobu gelové náplně (postup výroby je velmi jednoduchý, popsáno v návodu nebo ukázka na youtube zde)
- semínka rostlinek
- dřevěná tyčka
- nádobka na chytání mravenců
- lupa
- český návod

Mravenci nejsou součástí této sady. Budete potřebovat 12-20 mravenců nachytaných v přírodě dle instrukcí v návodu a za dozoru dospělé osoby!

POZOR - Toto není hračka, vyžaduje dohled dospělé osoby a použití ochranných pomůcek!