Úvod » Srandičky a ostatní » OTVÍRÁK na VAJÍČKA – snídaně ve 2 – Luxusní klasika


        

OTVÍRÁK na VAJÍČKA – snídaně ve 2 – Luxusní klasika

 

Dostupnost: vyprodáno
Číslo produktu: 1896
EAN kód: 4039457204040
naše cena:
295 Kč (12,10 EUR) ( Nejsme plátci DPH )

Genialita je v jednoduchosti.

V dnešní době už nikdo neotvírá víno nožem, ale používá vývrtku, aby špunt nezůstal uvnitř a víno se neznehodnotilo. Tak proč nevyužít skvělý inovační nápad – SKVÉLÝ OTVÍRÁK na VAJÍČKA !!!!!

Už máte dost klepání lžičkou na vejce a obíráním drobných prasklých úlomků vaječné skořápky? My máme to, co vy potřebujete.

Cregg, to je jemný způsob, jak se dostat do žloutku. Už více žádné brutální sekací taktiky s nožem. Cregg otevře vaše vejce přesně a elegantně.

Chcete-li otevřít vajíčko, prostě nasaďte cregg řezacími kolečky směrem dolů na horní část vajíčka. Zatočením jemně v obou směrech a skořápka bude čistě proříznuta.  Teď už jen stačí jen odklopit nožem nebo lžící horní díl i s bílkem a chcete-li bez bílku, sejměte špičku jen prsty a vejce zůstane celé.

Nyní vstupuje do hry další funkce. Stačí umístit otevřené vajíčko na cregg a použít jej jako podkalíšek na vejce. A navíc je použitelný esteticky i jako prsten servírovacího ubrousku. Skutečné 3-v-1 produktu. Genialita je v jednoduchosti. Dobrou chuť.

Barva: černobílá, žlutobílá (uveďte do poznámky v objednávce)

Cena za sadu 2ks.