Úvod » Hlavolamy » Q ball bludiště 50


        

Q ball bludiště 50

 

Dostupnost: vyprodáno
Číslo produktu: 0514
naše cena:
148 Kč (6,07 EUR) ( Nejsme plátci DPH )

Q – ball bludiště je vynikající 3D projekční stavebnice a tvůrčí hra. Sestavujte bludiště různých tvarů a velikostí buď podle návodu a nebo dle vlastní fantazie a tvořivosti. Vytvářením modelů si užijete nejen spoustu zábavy, ale zároveň procvičíte své myšlení. Levá část mozku využívá logiku, kterou použijete při sestavování modelů tak, aby správně fungovaly po vhození kuliček. Zatímco pravá část mozku je zaměřena na tvůrčí myšlení a představivost, díky ní dokážete sestavit modely rozmanitých tvarů a barevného ladění. Stavebnice je zaručenou zábavou pro celou rodinu. Stavění bludiště zlepšuje prostorovou představivost a rozvíjí jemnou motoriku.  

Bludiště obsahuje tři základní součástky:

  • Kostka se spodním výjezdem
  • Kostka s jedním bočním výjezdem
  • Kostka s dvěma bočními výjezdy

Pomocí těchto součástek můžete určovat dráhu, po které budou kuličky po sestavení modelu směřovat, a dostanete kuličky přesně tam, kde je chcete mít. Velmi zajímavé to začíná být v momentě, kdy sestavíte model dle vlastní fantazie, vhodíte několik kuliček, které jakmile dorazí ke kostce se dvěma východy se rozdělí a budou pokračovat každá jinou cestou, kam až se dostanou??

Jednotlivé kostky do sebe zapadají velmi přesně a pevně, což umožňuje budování opravdu velkých a robustních konstrukcí. Kombinace tří kostek (s různými výjezdy) v daném množství umožňuje desítky hodin experimentování a vytváření rozmanitých 3D modelů.

Bludiště obsahuje 50 dílů (36 kostek a 14 kuliček). Kostky jsou rozděleny:

  • Kostka se spodním výjezdem (3x zelená, 3x modrá, 3x bílá).
  • Kostka s jedním bočním výjezdem (4x zelená, 8x modrá, 6x bílá).
  • Kostka s dvěma bočními výjezdy (3x zelená, 3x modrá, 3x bílá).

Bludiště je možné kombinovat, čím více jich budete mít, tím větší a propracovanější modely lze sestavit. Již ze dvou bludiští lze sestavit opravdu krásné a velké modely (např. ryba atd...)

Stavebnice obsahuje návod na složení 4 základních modelů, ke stavebnici dodáváme dalších 5 vlastních návodů, jak vytvořit modely, které vidíte na fotkách.

Stylové a kvalitní provedení - originální český design krabice včetně návodu byl vytvořen přesně dle vašich požadavků, tento produkt dodáváme kompletně v češtině!!

Věk: 5+